McDonald's a United Islands přináší
#hudbouspolu
Poslechněte si nové album českých písniček pro celou rodinu. Kdekoliv. S kýmkoliv. Pro radost. Pro všechny, kdo to potřebují. A pomozte
Šipka dolu pro scrollování

#hudbouspolu

McDonald’s, United Islands a celá řada českých hudebníků přináší o těchto Vánocích trochu radosti pro všechny. Letos je to totiž doopravdy potřeba.

A protože Vánoce jsou čas, kdy myslíme nejen na své blízké, ale i na všechny, kdo potřebují pomoc, můžete při poslouchání našich písniček podpořit Nadační fond Dům Ronalda McDonalda, který pomáhá rodinám vážně nemocných dětí.

Mediálním partnerem projektu je Rádio Junior a Youradio.

0
rodinných písní
0
hudebníků a autorů
0
měsíc nápadů po realizaci
0
dní ve studiích
0
šálků kávy z McCafé
0
hodin telefonování
0
hodin videokonferencí
0
hodina osobních schůzek
0
nahrávacích míst

1 skvělý projekt, který pomáhá

Darujte s #hudbouspolu

Oddělovač

Dům Ronalda McDonalda

Nadační fond Dům Ronalda McDonalda pomáhá rodinám vážně nemocných dětí zůstat spolu i v průběhu dlouhodobé hospitalizace. Rodičům dětí proto hradíme pobyt v ubytovně v areálu nemocnice. Naším hlavním cílem ale je poskytnout jim skutečné zázemí. A právě proto stavíme v areálu této nemocnice první Dům Ronalda McDonalda v ČR. Ten nabídne pohodlné ubytování, kde se budou moci rodiny cítit jako doma. Samozřejmě bezplatně. Přítomnost rodičů v nemocnici je totiž pro děti často stejně důležitá jako správná léčba. Pomozte nám pomáhat. Pomůžete rodinám, které to doopravdy potřebují.